Замовити дзвінок

АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ «НОВОПЕЧЕРСЬКІ ЛИПКИ». ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

Весна впевнено крокує столицею, надихає на зміни нашого оточення і нас самих, спонукає прагнути більшого та замислитись, як покращити якість свого життя. Важливий вектор руху в напрямку оновлення – це зміна житла. Купівля чи оренда квартири на Печерську стане вдалою фінансовою інвестицією, адже так приємно вкладати кошти у власний добробут, затишок та комфорт. Щоб жодні зовнішні фактори не затьмарили мить першої зустрічі з вашою новою оселею, радимо звернутися за допомогою до агентства нерухомості.

 

Першим і, мабуть, найважливішим етапом є вибір квартири. На перший погляд, все легко – обрати кількість кімнат відповідно до свого бюджету. Проте, такий підхід є не зовсім правильним і важливо вже на цьому етапі проконсультуватись з фахівцями агентства нерухомості. Провідні спеціалісти в галузі нерухомості допоможуть обрати квартиру відповідно до ваших потреб, нададуть консультації щодо планування житла та комунікацій, звернуть вашу увагу на наявність багаторівневих апартаментів та пентхаусів, а також нежитлових приміщень, які в майбутньому можуть стати корисними для реалізації бізнес-ідей. Саме такий інформаційно-консультаційний принцип роботи обрало агентство нерухомості «Новопечерські липки», яке вже багато років успішно працює в напрямку оренди і продажу елітної нерухомості в Києві.

 

Найбільш відповідальна і клопітка частина – це підписання угоди про оренду / купівлю житла, але, за умови співпраці з агентством нерухомості, вам вдасться максимально заощадити свій час. Фахівці візьмуть під свій контроль супровід угоди, включаючи попередні переговори щодо об’єкту нерухомості, правильність оформлення правовстановлюючих документів, також допоможуть обрати найоптимальніший спосіб фінансового розрахунку. На завершальному етапі ріелтори забезпечать проведення державної реєстрації документів права власності.

 

Важливий та довгоочікуваний момент купівлі житла перетворюється в особливу мить, якщо ви вирішили купити квартиру в ЖК «Новопечерські Липки». Нерухомість на Липках – синонім інтелігентності, успішності, хорошого смаку та витонченої архітектури. Звертайтесь до відділу продажів агентства нерухомості «Новопечерські липки», обирайте простір для купівлі чи оренди і відчуйте переваги, які завжди до послуг власників елітної нерухомості Києва.

Замовити дзвінок
Подробнее