Замовити дзвінок

АН «НОВОПЕЧЕРСЬКІ ЛИПКИ» ПРО ПЕРЕВАГИ ЖИТТЯ НА ПЕЧЕРСЬКУ

В сучасному динамічному світі існують речі та прагнення, які не втрачають своєї актуальності. Однією з таких мрій успішних людей є орендувати чи купити квартиру в центрі Києва. Печерський район є беззаперечним лідером в рейтингу привабливого простору для життя, оскільки вирізняється мальовничістю та комфортом. Саме тут фахівці АН «Новопечерські Липки» рекомендують купити елітну нерухомість в Києві.

 

Печерський район є найменший за своєю площею, але, власне, тут розташовані урядові будівлі та бізнес-центри, тут пульсує культурне, наукове, політичне та ділове життя столиці. В цій частині Києва можна придбати чи орендувати житло на будь-який смак: квартири в будинках, що є пам’ятками архітектури, квартири-«сталінки» чи збудовані в минулому столітті за спецпроектом, надсучасні помешкання преміум-класу. Попри всю любов до історичних пам’яток архітектури, радимо все ж таки вибрати квартиру в елітному ЖК. Агентство нерухомості «Новопечерські Липки» пояснює, що до елітного житла існує цілий ряд вимог – які не обмежуються використанням під час будівництва новітніх технологій та екологічно чистих матеріалів. Важливим критерієм приналежності до класу «преміум» є наявність зелених зон, посиленої системи безпеки та впровадження концепції «місто в місті» – наявність всіх необхідних об’єктів інфраструктури (навчальні та медичні заклади, мистецькі галереї, салони краси, фітнес-клуби, магазини та заклади харчування та розваг), що дозволить не залишати територію власного ЖК. Спеціально створена власна сервісна служба «Новосервіс» звільняє мешканців ЖК «Новопечерські Липки» від будь-яких турбот, пов’язаних з обслуговуванням та профілактикою комунікаційних мереж.

 

Мешканці ЖК «Новопечерські Липки» вже встигли оцінити бездоганний сервіс та виняткову атмосферу затишку, яка панує в житловому кварталі. Переконайтесь в цьому і ви.

 

Заощадити час на пошуки житла допоможе агентство нерухомості «Новопечерські Липки», яке успішно працює в житловому кварталі. Провідні експерти агентства ознайомлять вас з ексклюзивними об’єктами житлової і комерційної нерухомості на вторинному ринку кварталу та перевагами, якими володіють мешканці кварталу.

Замовити дзвінок
Подробнее