Замовити дзвінок

Чому ЖК «Новопечерські Липки» — правильне рішення для житла у Києві

Сьогодні ми пропонуємо дізнатися більше про житловий комплекс «Новопечерські Липки». Цей текст буде корисний тим, хто вивчає ринок житлової нерухомості столиці для купівлі апартаментів.

 

«Новопечерські Липки» — житловий комплекс преміум-класу, розташований в одному з найбезпечніших районів Києва — Печерському. Загальна площа ЖК займає понад 19 га, а кількість квартир у ньому становить майже 4000.

 

Інфраструктура

Цей ЖК часто самі мешканці називають «містом у місті», що цілком виправдано. Адже у житловому комплексі є абсолютно все для комфортного життя як для однієї людини, так і для великої родини з дітьми. Тут розташовані дитячі садки, школи, салони краси, продуктові магазини, клініки, фітнес-клуб, магазини меблів, кафе, ресторани, офіси туроператорів і так далі. Є навіть випадки, коли люди, заселяючись у «Новопечерські Липки», вирішували орендувати офіс у ЖК, щоб виїжджати з території якомога рідше.

 

Безпека ЖК

Житловий комплекс «Новопечерські Липки» перебуває під цілодобовою охороною. На території розташовано понад 100 відеокамер, а ще її постійно контролює піший і велосипедний патруль.

 

Природа

Яке ж сучасне місто без парків і зелених зон. У ЖК «Новопечерські Липки» ви завжди зможете прогулятися вільною від автомобілів територією, насолодитися природою у ландшафтному парку. До того ж, ЖК розташований недалеко від Ботанічного саду.

 

Паркінг

Здавалося б, це не перший фактор, на який звертаєш увагу при купівлі квартири. Однак це суттєва перевага: у ЖК «Новопечерські Липки» місць у паркінгу більше, ніж квартир у житловому комплексі. Співвідношення становить 1: 1.3. Тому вам не доведеться вічно шукати місце на стоянці або «насолоджуватися» видом сотень автомобілів у себе з вікна.

 

Апартаменти у ЖК «Новопечерські Липки» будуть для вас не просто житлом, вони стануть затишним домом, куди захочеться повертатися кожен день. А вибрати квартиру зі вже готовим ремонтом чи ні, завжди допоможемо вам ми. Тож звертайтеся в Агентство нерухомості «Новопечерські Липки».

Замовити дзвінок
Подробнее