Замовити дзвінок

ДІМ, В ЯКОМУ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ

ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ КВАРТИРИ В ЖК «НОВОПЕЧЕРСЬКI ЛИПКИ»
Гроші люблять тишу – прописна істина, відома кожному. Тому не випадково фінансові активи повсюдно інвестують в елітну житлову нерухомість. Величезним попитом користуються апартаменти в престижних житлових кварталах, які надають повний пакет послуг для комфортного та безпечного проживання. Як вкласти кошти так, щоб не тільки не втратити їх, але ще і примножити? Рішення – очевидне. Гроші найкраще інвестувати в житлову нерухомість. І не просто в житлову нерухомість, а в елітну. І ось чому.

 

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ
Як видно з практики, дорогі апартаменти мають у своєму розпорядженні в житлових комплексах і клубних будинках в упорядкованих районах міста з добре розвиненою інфраструктурою. І чим вище їх вартість, тим вище рівень комфорту, надійності і безпеки житла. Наприклад, в нашій столиці найдорожча і найпрестижніша житлова нерухомість в основному зосереджена в Печерському районі (наприклад, ЖК «Новопечерські Липки», «Бульвар фонтанів», «Централ Парк», «Тетріс хол»). Середня вартість квартир варіюється в межах від 60 до 70 тис. грн/м2. Справедливості заради варто відзначити, що елітну житлову нерухомість можна зустріти і в інших районах Києва, але рідше.

 

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО
Придбання елітної нерухомості в престижному житловому комплексі має безліч переваг. Перш за все, інвестуючи в квадратні метри, ви інвестуєте в майбутнє. Адже з часом вартість дорогого житла тільки зростає. Але і це ще не все. Крім бажаною житлової нерухомості ви отримуєте повний пакет супутніх послуг, які роблять життя в апартаментах житлових кварталів максимально комфортним, приємним, безтурботним і безпечним.

 

ДОПОМОГА ДРУГА
Деякі житлові квартали преміум-класу мають власні агентства нерухомості і тісно співпрацюють з інтер’єрними бюро, здатними виконати замовлення будь-якої складності, втіливши в життя найсміливіші дизайнерські фантазії. Наприклад, у ЖК «Новопечерські Липки» є своє офіційне агентство нерухомості «Новопечерські Липки», яке допоможе вам підібрати квартиру, що відповідає всім вашим очікуванням і до інвестованих коштів. Завдяки широкій варіативності архітектури житлового комплексу у вас є можливість вибору квартири різного планування (понад 14 варіантів), різної площі, з будь-яким видом і на будь-якому поверсі. Так, агентство нерухомості «Новопечерські Липки» реалізують одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні квартири, а також багаторівневі апартаменти і пентхауси з власної відкритою терасою на даху. Крім цього, кожен клієнт може розраховувати на високий рівень обслуговування: агентство нерухомості «Новопечерські Липки» бере на себе відповідальність за юридичний супровід угоди купівлі-продажу житла на всіх етапах. Співпрацюючи з ним, ви можете бути впевнені, що всі документи будуть у повному порядку.

 

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ
Як відомо, короля робить свита, а комфортні умови проживання – розвинена інфраструктура. У ЖК «Новопечерські Липки» успішно реалізована унікальна концепція «місто в місті», де передбачено все для активного відпочинку і комфортного проживання: супермаркети, фінтес-центри з басейнами, медичні центри, школи, дитячі садки, спортивні та ігрові майданчики для дітей і дорослих , ресторани і кафе, банківські відділення, підземні паркінги і закриті парковки для велосипедів і багато іншого – одним словом, все що необхідно для комфортного побуту навіть найвибагливішого жителя. При цьому ви можете абсолютно не хвилюватися за збереження свого майна, рухомого і нерухомого, а також за безпеку своїх дітей. Адже квартал обладнаний персональними пропускними системами, мають цілодобову охорону з відеоспостереженням. Також в будинках передбачена автоматична система пожежної сигналізації та водяного пожежогасіння.

Замовити дзвінок
Подробнее