Замовити дзвінок

Хюґе в інтер’єрі: скандинавський стиль у вас вдома

Не секрет, що скандинавський інтер’єр давно підкорив серця власників житла по всьому світу. Він належить до топ-3 найпопулярніших стилів, відрізняється великою кількістю природного світла, спокійними відтінками і використанням натуральних матеріалів.

Скандинавський стиль в інтер’єрі – це квінтесенція простоти і складності. Його обирають люди, які не люблять зайвого, справжні естети і поціновувачі високої якості.

Простір і світло – два кити скандинавського інтер’єру. Планування такої квартири повинне бути вкрай функціональним, кожен предмет знаходиться на своєму місці, а денне світло доповнює велика кількість штучного освітлення.

Найчастіше дизайн інтер’єру виконаний в одному кольорі. До слова, це не завжди білий, хоча його відтінки дійсно переважають. Таке рішення має безліч переваг, адже квартира в скандинавському стилі завжди здається більшою і просторішою. Це чудове рішення для скромних площ, а також квартир, розташованих з “несонячного” боку.

У скандинавському інтер’єрі ви не побачите шикарних килимів, антикваріату і позолоти. Головною “інвестицією” є натуральні матеріали, які використовуються для оздоблення житла. Це дерев’яні підлоги і стільниці, полички, комоди і журнальні столики, виготовлені на замовлення, прості, багатофункціональні і зручні меблі у вітальні та спальні.

А як же бути з фантазією? – запитаєте ви. Родзинкою скандинавського стилю є яскраві акценти. Барвистий текстиль, кухонне начиння або колір оббивки м’яких меблів – вибір за вами. Та не варто захоплюватися, пам’ятайте про мінімалізм і лаконічність.

В основі життя скандинавів лежить принцип хюґе – це відчуття затишку, комфорту, приємного спілкування, задоволення і внутрішнього благополуччя. Будьте певні – ваша квартира у скандинавському стилі буде саме такою. Це ваш осередок впевненості і щастя серед хаосу великого міста.

 

Замовити дзвінок
Подробнее