Замовити дзвінок

Інфраструктура житлового комплексу: що має бути поруч

Обираючи квартиру, слід звертати увагу не тільки на місце розташування житлового комплексу або вартість квартир, але й на інфраструктуру ЖК, радять експерти Агентства нерухомості «Новопечерські Липки». Розгляньмо цю тему детальніше.

 

Обов’язкові елементи інфраструктури

Отже, розвинена інфраструктура в ЖК — це не тільки ініціатива забудовника, а й просто будівельна норма. Відповідно до сучасних правил, у житловому комплексі обов’язково мають бути зелені зони, дитячі майданчики, паркінг і майданчики для збору сміття. Говорячи про паркінг, важливо дізнатися, скільки паркувальних місць передбачено на території. Якщо їх менше, ніж квартир у ЖК, то можете бути впевнені, що постійно будете переживати, куди поставити автомобіль увечері після роботи.

 

Також краще звертати увагу на ті житлові комплекси, де, крім усього перерахованого вище, також розвинена частка комерційних приміщень.

 

Комерційні приміщення

Тут потрібно розуміти наявність у ЖК магазинів, клінік, аптек, салонів краси, кафе, ресторанів і так далі. Погодьтеся, набагато зручніше, коли у вас є можливість купити все найнеобхідніше або звернутися по медичну допомогу просто у своєму житловому комплексі. Або, наприклад, коли вам не потрібно їхати в інший кінець міста, щоб відвідати спортзал.

 

Охорона території

Це актуально для будь-якого міста. Наявність цілодобової охорони території комплексу — це безпека для вас, вашої родини і вашого рухомого та нерухомого майна. Звертайте увагу на житлові комплекси, де не просто закрита територія, але також є цілодобовий патруль.

 

Насправді в тому ж Києві вкрай мало житлових комплексів, які об’єднують у собі всі ці елементи комфортного життя у місті. Один із таких — це, звичайно, ЖК «Новопечерські Липки». Якщо ви звернетеся до фахівців Агентства нерухомості «Новопечерські Липки», то можете бути впевнені, що отримаєте якісну консультацію та допомогу у всіх важливих питаннях. Ми завжди чекаємо вас у нашому офісі: вул. Драгомирова, 18.

Замовити дзвінок
Подробнее