Замовити дзвінок

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ВІД АН «НОВОПЕЧЕРСЬКІ ЛИПКИ»

Купівля та оренда квартир в центрі Києва – саме з цим виразом асоціюється робота провідних агентств нерухомості, але варто пам’ятати і про інший, не менш важливий напрямок – комерційна нерухомість, над яким вдало працює агентство нерухомості «Новопечерські Липки». Елітна нерухомість в Києві є найбільш привабливим сегментом столичного ринку та вдалою локацією для розвитку бізнесу у сфері послуг. Сучасні житлові комплекси, наприклад, «Новопечерські Липки», вже на стадії розробки проекту продумують розміщення приміщень нежитлового фонду, оскільки важливо, щоб мешканці мали можливість отримати весь спектр послуг, пов’язаних з відпочинком, розвагами, харчуванням чи охороною здоров’я в межах свого ЖК.

 

Комерційну нерухомість вигідно придбати як для розвитку власної справи, так і для здачі в оренду. Агентство нерухомості «Новопечерські Липки» успішно співпрацює з усіма категоріями клієнтів, включаючи покупців та орендаторів. Варто зауважити, що АН «Новопечерські Липки» проводить аналіз об’єктів інфраструктури з метою оптимального забезпечення потреб мешканців ЖК «Новопечерські Липки» і уникнення перенасиченості певним видом послуг. Такий підхід важливий для потенційних орендаторів, оскільки дає розуміння, який саме різновид бізнесу слід розвивати, який вид потенційних послуг буде найбільш цікавим для мешканців ЖК преміум-класу. Для купівлі чи оренди ви можете обрати об’єкти з вільним плануванням та наявністю терас. Власники комерційних об’єктів в «Новопечерських Липках», можуть бути спокійними, віддаючи в оренду свої квадратні метри, оскільки агентство нерухомості «Новопечерські Липки» здійснює контроль за станом приміщення, своєчасною оплатою комунальних послуг та наданням відповідних звітів.

 

Купити квартиру на Печерську та розвивати тут свій бізнес – найбільш вдала фінансова інвестиція з довготривалою перспективою. Всю необхідну інформацію, яка стосується оренди чи продажу об’єктів нежитлового фонду, вам надасть відділ продажу агентства нерухомості «Новопечерські Липки».

Замовити дзвінок
Подробнее