Замовити дзвінок

Нерухомість на вторинному ринку. Переваги інвестицій

Щоб примножувати, потрібно інвестувати. Саме тому в останні роки на вторинному ринку нерухомості значно виріс попит. Однак багато інвесторів досі недооцінюють ефективність такого вкладення грошей. Експерти Агентства нерухомості «Новопечерські Липки» визначили 5 причин, за якими інвестувати у вторинну нерухомість вигідніше.

 

Низькі ризики

Вибираючи для інвестиції нерухомість на вторинному ринку, ви позбавляєте себе від ризиків, що будинок не добудується чи не буде вчасно зданий в експлуатацію. Об’єкт уже готовий, що значно все спрощує і прискорює.

 

Можливість залучити кредитні кошти

Банки видадуть кредит, якщо у вас вже є всі правовстановлюючі документи на нерухомість. Коли ви купуєте, наприклад, вже готову квартиру, всі необхідні документи видаються відразу.

 

Можна повернути інвестиції, у разі необхідності

Якщо ви опинитеся в ситуації, коли кошти, які ви інвестували у нерухомість, потрібно повернути, то з вторинним ринком все легше — просто продаєте квартиру. З об’єктом, який тільки будується, ви так зробити не зможете, поки у вас немає договору прав власності.

 

Високий пасивний дохід

Інвестуючи у нерухомість на вторинному ринку, ви маєте  можливість отримувати до 10% пасивного доходу, що є досить високим показником не тільки для України, але й для Європи.

 

Ви не втрачаєте час

Час — наш найцінніший ресурс. Купуючи готову квартиру, вам не потрібно чекати закінчення будівництва об’єкта і отримання документації — ви відразу ж можете приступати до ремонту житла.

Замовити дзвінок
Подробнее