Замовити дзвінок

Плюси і мінуси житла в центрі столиці

 

Хто не мріє про житло у самому центрі мегаполісу, зовсім поруч з улюбленими місцями та розвагами? Прокидатися з видом на сонне місто і засинати, милуючись його вогнями? Для мешканців “Новопечерських Липок” ця мрія вже стала реальністю. Як це насправді – жити в центрі? І чого більше, плюсів чи мінусів? Сьогодні поговоримо саме про це.

 

Почнемо з переваг життя в центрі. Їх чимало.

 

Престиж

 

Бути власником квартири у центрі міста – значить мати певний статус. Таке житло – це довгострокова інвестиція для вашої родини.

 

Зручність

 

Більшість компаній вважають за краще мати офіси в центрі столиці. Прямуючи на роботу без заторів, можна заощадити чимало часу і, окрім цього, збільшити щоденну фізичну активність.

 

Інфраструктура

 

У центрі міста розташовані одні з найкращих торгових центрів, магазинів, спортзалів, медичних клінік та ін. Сервіс у таких місцях завжди буде на гідному рівні.

 

Освіта

 

Престижні школи, приватні дитячі садочки, спортивні центри та університети, до яких можна дійти пішки – однозначний плюс на користь життя у центрі. Впевненість у майбутньому нового покоління економить чимало нервів зайнятим батькам.

 

Дозвілля

 

Культурне життя вирує саме у центрі столиці. Завжди приємно мати вибір для проведення часу: театральні прем’єри, кінофестивалі або ж довга прогулянка в улюбленому парку з родиною.

 

Якщо говорити про недоліки життя у центрі столиці, варто згадати такі пункти.

 

Чистота повітря

 

Звичайно, рівень забрудненості повітря у центрі набагато вищий, ніж у передмісті. Тому очисники та зволожувачі – must have для тих, хто мешкає тут.

 

Завантаженість доріг

 

Всі дороги ведуть до центру, а значить, і машин тут більше. Пошук зручного паркувального місця може зайняти чимало часу, тому, перш за все, звертайте увагу на наявність паркінгів у ЖК.

 

Шум

 

Невелика відстань до популярних розважальних майданчиків може створювати дискомфорт. Обираючи житло в центрі, варто звернути увагу на комплекси з охороною і закритою територією.

 

Вибір квартири вашої мрії не повинен бути спонтанним і необдуманим. Ми допоможемо підібрати найкраще житло для вашої родини і відповімо на всі ваші запитання.

 

Замовити дзвінок
Подробнее