Замовити дзвінок

Чому наш клієнт обирає співпрацю з офіційним Агентством Нерухомості «Новопечерські Липки»?

официальное агентство недвижимости в ЖК Новопечерские Липки.

Нерухомість – один з найбезпечних, стабільних і раціональних методів збереження і примноження капіталу, завдяки отриманню пасивного доходу. Подібного роду вкладення є для України, по суті, безальтернативними.

 

Безумовно, чим вище клас житла, краще розташування, інфраструктура і якість будівництва, тим вище буде його прибутковість. Відповідно, місця концентрації такого якісного і перспективного, з точки зору доходу житла, стають ласим шматочком для будь-якого учасника неврегульованого ринку нерухомості нашої країни. А це означає, що будь-які «золотошукачі» 21-го століття (мова про малодосвідчених або взагалі з відсутністю досвіду ріелторів), можуть виходити в робоче поле будь-якого цінового сегмента і практично будь-якого ЖК, в надії урвати свій шматок від посередництва. Саме проблема неврегульованості ринку породжує проблему якості надання послуг, ускладнює і збільшує в часі процес укладання угоди, псує відносини клієнтів в цілому, а також є ймовірність понести фінансові ризики.
Житловий квартал Новопечерські Липки – один з наймасштабніших, розвинених і затребуваних серед ЖК класів “Бізнес” і “Еліт”, що робить внутрішній ринок нерухомості кварталу максимально насиченим і конкурентним.

Цінність нерухомості як активу тут виправдано висока. А це, безумовно, вимагає відповідного рівня надання послуг, пов’язаних з операціями з нерухомістю. Збереження контролю над внутрішнім ринком об’єктів тут здійснюється завдяки роботі Офіційного Агентства нерухомості «Новопечерські Липки» від забудовника. Це є величезною перевагою як для власників і інвесторів, так і для покупців і орендарів.

Саме тут працюють експерти-професіонали, які супроводжують учасників ринку нерухомості кварталу «Новопечерські Липки» вже багато років, грунтуючись на головних принципах: якість надання послуг, гарантії безпеки угод, оперативність, конфіденційність, повний супровід клієнтів, відповідальність і ексклюзивність.

 

Статус офіційного агентства по ринку нерухомості Новопечерських Липок дає клієнтам ексклюзивні переваги для співпраці. Саме в офіційному агентстві нерухомості власники об’єктів можуть розраховувати на постійну наявність попиту з боку цільових інтересантів і, відповідно, на якнайшвидшу здачу або перепродаж їх нерухомості. А бажаючі купити або орендувати нерухомість, отримають самий великий вибір пропонованих об’єктів в кварталі, ексклюзивні пропозиції та умови, які є тільки в офіційному агентстві нерухомості Новопечерські Липки.

 

 

Офіційне агентство нерухомості “Новопечерські Липки” – ексклюзивний партнер офісу продажів забудовника по всіх операціях з нерухомістю на території кварталу.
м. Київ, вул. Драгомирова, 18
www.novolipki.com.ua

Замовити дзвінок
Подробнее