Замовити дзвінок

Чому “Новопечерські Липки” підходять як для сімей, так і для молоді?

Мій дім – моя фортеця. А квартира мрії – та, що відповідає нашим уявленням про затишок, комфорт і функціональність. Але всі ми різні, а, отже, наші запити щодо житла теж відрізняються. Чому “Новопечерські Липки” підходять саме вам? Ми спробували відповісти на це запитання.

“Новопечерські Липки” – це житловий комплекс преміум-класу на 4 тисячі квартир, розташований на Печерську. Він спроектований таким чином, що стане затишною домівкою для всіх – і сімейних пар з дітьми, і молодих професіоналів, що горять кар’єрою.

Для сім’ї

Про що перш за все думають молоді батьки? Про безпеку своєї дитини, про її впевнене майбутнє, про продуктивний час для себе. “Новопечерські Липки” задовольняють всі ці запити.

На території житлового комплексу розташовані дитячі садки та школи. Тут є різноманітні магазини, кафе, ресторани, салони краси, фітнес-клуб і навіть медичні клініки. Ви зможете комфортно облаштувати своє нове життя з маленьким членом сім’ї і знизити кількість побутових стресів до мінімуму.

Для молоді

Що важливо для молодого амбітного фахівця, який днями гарує на роботі? Правильно: дім, що наповнює силами. Для гарного відпочинку потрібна спокійна атмосфера. Але і віддаленість житла від офісу в центрі теж грає роль – не витрачати ж дорогоцінний час на затори?

Саме тому “Новопечерські Липки” чудово підходять для молодих людей. Цілодобова охорона гарантує відсутність неприємних ситуацій і гучних вечірок прямо у вас під вікнами. Зелена зона ЖК – для ранкових занять спортом. А вся необхідна інфраструктура позбавить від необхідності мотатися в різні частини міста.

Для всіх

Приємним бонусом ЖК “Новопечерські Липки” стане місткий паркінг: місць для автомобілів вистачить усім, вони не будуть “плутатися” під ногами.

Зручне розташування комплексу в центральному районі столиці, ботанічний сад поблизу, художні галереї, кінотеатри, улюблені заклади та безліч інших розваг – все це більше не мрія, а лише базові потреби для кожного з нас.

“Дрібниця, а приємно”, – скажете ви. І матимете рацію. ЖК “Новопечерські Липки” вже подбав про ці дрібниці, щоб ви почували себе щасливими.

Замовити дзвінок
Подробнее