Верхогляда, 15а
Ціна: 3 500 USD
Пропонується в оренду розкішна 5-кімнатна квартира в одному з найпрестижніших житлових комплексів столиці — Новопечерські Липки, за адресою вул. Драгомирова, 15А.
Квартира розташована на комфортному 4-му поверсі та має загальну площу 200 м², що забезпечує відчуття простору, затишку та приватності. Продумане планування ідеально підійде для великої родини або тих, хто цінує функціональність і комфорт у кожній деталі.
У квартирі:
— простора та світла вітальня для відпочинку й прийому гостей
— окрема кухня, обладнана для зручного щоденного користування
— три затишні спальні
— окремий кабінет, який можна облаштувати під робочий простір або додаткову кімнату
— три санвузли
— дві гардеробні кімнати
— господарське приміщення
— просторий коридор із достатньою кількістю місць для зберігання
Житловий комплекс пропонує високий рівень безпеки та комфорту: закрита територія з цілодобовою охороною, підземний паркінг, доглянута зелена зона з власним ландшафтним парком.
Інфраструктура комплексу відповідає найвищим стандартам:
— Британська міжнародна школа на території
— сучасний дитячий садок
— фітнес-клуб і спортивні майданчики
— тенісні корти
— ресторани та кав’ярні
— дитячі майданчики та зони відпочинку
Це ідеальний варіант для тих, хто шукає поєднання статусу, комфорту та зручної локації в самому серці Печерська.
Ціна: 3 500 USD
200 м²
4
4 кімнати
Ціна: 3 500 USD
200 м²
4
5+