Замовити дзвінок

Як вибрати житло у Києві

Якщо ви нарешті зважились на придбання власної квартири в Києві, то ви напевно зіштовхнулися з проблемою вибору. Перш за все, що краще — нерухомість на первинному чи вторинному ринку? Який район міста вибрати? До кого звернутися по допомогу? Сьогодні ми відповімо на ці запитання.

 

Первинний чи вторинний ринок

Експерти Агентства нерухомості «Новопечерські Липки» впевнені, що купівля житла на вторинному ринку — надійніша інвестиція. Якщо коротко, то основні переваги такі:

  • Низькі ризики інвестицій — ви купуєте житло у вже готовому будинку. Це особливо актуально, враховуючи зростаючу кількість незаконних споруд у Києві.
  • Залучення кредитних коштів — у вас вже є всі документи на житло, отже отримати кредит простіше і швидше.
  • Просте повернення інвестицій — ви можете просто продати квартиру.
  • Високий пасивний дохід — до 10% річних.
  • Економія часу — будинок вже готовий, вся документація видається набагато швидше.

Детальніше про це ми розповіли у нашій попередній статті.

 

Який район обрати

Тут експерти нашого агентства нерухомості радять, перш за все, звернути увагу на такі чинники: безпека, інфраструктура, транспорт, екологічність. Розгляньмо докладніше кожен із пунктів:

 

Безпека. Щоб визначити, який район Києва найбезпечніший, потрібно вивчити рівень злочинності по місту. Подібну статистику легко можна знайти у міських засобах масової інформації. Так, у Києві один із найбезпечніших районів — Печерський.

 

Інфраструктура. Важливо, щоб неподалік від будинку були необхідні магазини, поліклініки, навчальні установи. Що конкретно вам потрібно, залежить від складу вашої родини. Наприклад, якщо у вас вже є або ви плануєте завести дитину, то дитячий садок і школа поблизу будинку — must have. Наприклад, у житловий комплекс «Новопечерскі Липки» представляє собою справжнє маленьке місто всередині мегаполісу. Тут є все необхідне: учбові заклади, салони краси, аптеки, клініки, кафе та ресторани.

 

Екологічність. Набагато ж приємніше прогулятися ввечері парком або пішохідною зоною, вільною від автомобілів. Отже, краще вибрати житловий комплекс, де є простір для проведення сімейного вечора на свіжому повітрі.

 

До кого звернутися по допомогу для пошуку житла. Багато хто справді не любить звертатися до ріелторів або агентств нерухомості для пошуку житла. Однак не варто нехтувати допомогою фахівців. Рідко коли самостійно ви зможете дізнатися всю інформацію про житловий комплекс або конкретну квартиру. А експерти в галузі нерухомості прекрасно знають ринок — отож і вибір житла пройде набагато простіше. Якщо ви звернетесь до експертів Агентства нерухомості «Новопечерські Липки», ви можете бути впевненими, що вам нададуть необхідну допомогу та консультацію у будь-який час.

Замовити дзвінок
Подробнее