Замовити дзвінок


Третій локдаун – як відіб’ється на нерухомості?

Третій локдаун – як відіб’ється на нерухомості?

“Минулий 2020 рік показав, що наш рідний дім – це вже не просто місце, де можна переночувати або провести вихідні.
2020 рік і початок 2021 року показали, що наші квартири і будинки за сукупністю стали і офісом, і школою – місцем для дистанційного навчання та дистанційної роботи. Для багатьох житло стало місцем перебування 24/7.

На відміну від мешканців приватних будинків, мешканці квартир в багатоповерхових будинках стали заручниками своїх же квадратних метрів.
Це значно вплинуло на потребу в розширенні своєї житлоплощі і перенесення інтересу в бік заміської нерухомості – і для оренди, і для покупки.

Перший локдаун показав, що кількість людей, які цікавляться придбанням заміської нерухомості, значно зросла – активний попит виріс на 70%, і багато хто переїхав в заміські будинки.
Запити пішли як на покупку приватного будинку, але в більшій мірі на оренду від 3-6 місяців.
Активний попит на будинки відбився і на вартості орендної плати – у 2 кварталі 2020 року ціна заміського житла виросла в 1,5-2 рази.

Після змін інтересу в бік приватного будинку в минулому році, очікуємо активного попиту на будинки і в 2021 році.” – ділиться інформаціею єксперт відділу оренди – Яніна Бондарь

Запрошуємо всіх власників заміської нерухомості до співпраці, проконсультуємо за цінами, а також підкажемо тим, хто вперше стикається з підготовкою житла до продажу і до оренди.
Для успішної і швидкої угоди буде корисно врахувати ряд певних правил.

Наші експерти з радістю допоможуть підготувати нерухомість до нового сезону активного попиту на заміську нерухомість.

Замовити дзвінок
Подробнее